Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ach ten sport - pokračování

12. 5. 2017
Odkaz na video z Day by Night, štafetový závod dvojic.
yes

Seriálové bodování BRTMAN ADVENTURE 2017

 

M3 Pavlíček Jan "STS Chvojkovice-Brod""B""" 1966 5 99 90 5 100           299
M3 Immer Jaroslav Hejvy´s Intimmate team 1962 5 97 85 5 98           290
M3 Fencl Radek SK Vlaška 1965 5 98   5 96           204
M3 Živný Michal Stromovka 1963 5 100                 105
M3 Kříž Vladimít Žižkovský tygři 1958       5 99           104
M3 BULAVA František Lokomotiva Beroun 1966       100             100
M3 Karas Tomáš Bohutín 1967 100                   100
M3 Krátký Luděk Leší oči CZ 1961       99             99
M3 SKLENÁŘ Vladimír XCT sport Hospůdka Karolína 1963         97           97
M3 Smolka Jan VoSmy 1966     97               97
M3 Šimek Tomáš Praha 5 1963     97               97
M3 Švejda Jan Chodov 1964       97             97
M3 Hrubý Václav Měchenice 1966   96                 96

Novoknínský triatlon 2017

dsc_4192.jpg  dsc_4199.jpg

Kategorie: M3 50 – 59 let 400m - 14km - 3.5km Poř. St. č. Jméno Ročník Stát Oddíl Cíl. čas Ztráta Plavání # Kolo # Běh #

1. 44 PAVLÍČEK Jan 1966 CZE STS Chvojkovice-Brod"B" 01:04:36.0 00:00:00.0 08:44.7 2 38:25.6 1 17:25.6 4

2. 118 KŘÍŽ Vladimír 1958 CZE Žižovský tygři 01:05:49.8 00:01:13.8 07:55.3 1 39:28.0 2 18:26.4 5

3. 131 IMMER Jaroslav 1962 CZE Hejvy´s intimmate team 01:09:48.9 00:05:12.9 08:51.6 4 42:23.7 4 18:33.5 6

4. 98 SKLENÁŘ Vladimír 1963 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 01:09:49.1 00:05:13.1 09:35.5 7 41:22.6 3 18:51.0 8

5. 3 FENCL Radek 1965 CZE Sk VLAška 01:13:26.0 00:08:50.0 08:47.3 3 47:46.0 7 16:52

.6 1 6. 101 PROUZA Martin 1967 CZE Loko Beroun - Divný holky 01:13:45.4 00:09:09.4 08:58.2 5 47:39.8 6 17:07.4 3 7.

7 KRAMATA Jaroslav 1960 CZE 01:14:55.0 00:10:19.0 09:22.5 6 46:46.8 5 18:45.6 7

8. 121 GRANÁT Petr 1965 CZE 01:17:55.4 00:13:19.4 09:46.6 8 51:03.2 8 17:05.5 2 9. 170 PECHÁČEK Roman 19 

ac7cf4d24cb949b9993a2f2cfc98fa16.jpg

yes

 

 

X-Alps 2017 – 1138 km ze Salcburku do Monaka pěšky a na padáku

SLEDUJTE X-ALPS 2017
ZPRÁVY A ROZHOVORY Z PRVNÍ RUKY
2. - 13. 7. 2017
airZone.TV - partner CZ týmu

 

surprise

 

dsc_0891.jpg

Dobříšský Tvrďák 2017

Pavel Svoboda 

                     
Kategorie M3                  
Pořadí Start. číslo Jméno Příjmení Rok Klub Kategorie Plavání Kolo Běh Celkový čas
1 45 František BULAVA 1966 Lokomotiva Beroun M3 00:13:51 01:11:02 00:32:53 01:57:46
2 104 Luděk Krátký 1961 Leší oči CZ M3 00:17:04 01:19:48 00:39:22 02:16:14
3 27 Vladimít Kříž 1958 Žižkovský tygři M3 00:20:02 01:15:30 00:41:38 02:17:10
4 119 Jan Švejda 1964 Chodov M3 00:17:24 01:22:10 00:41:13 02:20:47
5 16 Jan Pavlíček 1966 STS Chvojkovice-Brod M3 00:21:48 01:23:20 00:42:08 02:27:16
6 93 Jaroslav Immer 1962 Hejvys Intimmate Team M3 00:21:32 01:26:57 00:40:22 02:28:51
7 60 Radek Fencl 1965 SK Vlaška M3 00:22:51 01:31:18 00:37:00 02:31:09
8 101 Jiří Pecha 1966 Křimice M3 00:22:17 01:37:03 00:47:30 02:46:50
9 94 Jaroslav Tilinger 1958 Musashi team M3 00:24:51 01:56:14 00:46:28 03:07:33
10 31 Petr Šimek 1965 Parádníci masters M3 00:25:27 01:55:17 01:09:39 03:30:23

 http://www.vlaska.cz

devilyesdevil

 

kocour17.jpg

005.jpg

Start Milešov plavání 200 m

Kocourovský triatlon 2017 kategorie muži nad 40 let
pořadí st. číslo jméno příjmení ročník klub/město výsledný čas
1. 46 Marek Bušek 1973 BTT Libochovice 01:02:05
2. 19 Lubomír Čapek 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L 01:04:53
3. 13 Jiří Vlček 1973 Povrlské běhny 01:06:00
4. 12 Vladimír Valtr 1967 Roudnice nad Labem 01:07:50
5. 34 Petr Farda 1973 Krušnoman TT Litvínov 01:08:22
6. 28 Josef Prchlík 1977 CK Slavoj Terezín 01:09:20
7. 55 Roman Šnaidauf 1974 Mountain Riders Velemín 01:11:18
8. 31 Pavel Pršala 1977 Cube bike one 01:11:37
9. 1 Tomáš Javornický 1977 DBK Kadaň 01:13:00
10. 2 Milan VOPAT 1961 Pro-Corde 01:13:02
11. 29 Jiří Ceé 1970 Sokol Litoměřice 01:13:29
12. 53 Josef Jakš 1957 CK Lovosice 01:14:42
13. 50 Vladimír Burda 1952 veslování Bohemians 01:16:18
14. 16 Vladimír DLOUHÝ 1960 DLOUHÁNI Roudnice 01:16:25
15. 26 Marcel Příhoda 1974 MMB Třebenice 01:17:42
16. 4 Petr Novák 1977 TJ Velosport Favorit Bílina 01:19:14
17. 33 Jaroslav Immer 1962 Hejvy´s Intimmate team 01:21:14
18. 23 Milan Řezník 1957 Hejvy's Intimmate Team 01:24:40
19. 37 Pravoslav Vaněk 1950 Dubí 01:25:22
20. 3 Ivan Kapoun 1949 Roudnice n.L. 01:25:29
21. 14 Stanislav Kouba 1957 Sokol Hřivčice 01:28:32
22. 24 Miloslav Bečka 1955 Ústí Nad Labem 01:30:32
23. 27 Miroslav Stuchlý 1973 MMB Třebenice 01:31:17
24. 25 Vladimír Černohorský 1970 GaySport.cz 01:32:57
25. 47 Vladislav Krištof 1966 Teplice 01:52:15
26. 7 Jaroslav Jíra 1971 Haven Team DNF

 

010.jpg

Cyklistická část 20 km

024.jpg

Běžecká část 5 km

044.jpg

Hejvy´s intimmate team 

yes

SKS 1911Střešovice - 19 vítězství v 19 kolech Pražského přeboru mladšího dorostu – skóre 74 : 8, náskok 9 bodů na druhého a poslední tři zápasy před sebou ….. Zdálo by se, že je to pro tým jednoduchá cesta, ale není to vždy až tak pravda.

 

039.jpg

 20. kolo, 20. vítězství 4. 6. 2017 -  U17 si pojistila vítězství v Pražském přeboru mladšího dorostu.    

laughyeslaugh

Albertův Extrémní běh 20. 5. 2017

Náročný kopcovitý závod na 7 km trati se koná po naučné stezce „Drbákov – Albertovy skály“ na strmém břehu Slapské přehrady, 25 km od Dobříše. Profil tratě je určen pro sportovce, kteří netrpí závratěmi na skalnatých srázech a mají zdravá kolena.

 

Kategorie - M1              
Pořadí Start. číslo Jméno Příjmení Rok Klub Kategorie Čas
1 35 Lukáš Kolář 1984 SK Vlaška M1 00:39:47
2 23 Matěj Švancar 1998 STS Chvojkovice-Brod B M1 00:46:56
3 25 Martin Hrubý 1987 Calabrone M1 00:49:00
4 19 Oldřich Pechar 1984 Praha 8 M1 00:49:17
5 4 Vít Kilian 1989 ----- M1 00:49:27
6 6 Tomáš Pavlíček 2001 "STS Chvojkovice-Brod""B""" M1 00:50:09
7 42 Vojtěch Vlnas 2002 Dobříš M1 00:50:33
8 39 Vojtěch Suchopár 1998 Gym KC M1 00:51:04
9 37 Petr Šiška 1988 Cyklo market Nový Knín M1 00:52:09
10 17 Jan Chalupa 1981 Fabiánův Prostředník M1 00:52:48

 

Kategorie - M3              
Pořadí Start. číslo Jméno Příjmení Rok Klub Kategorie Čas
1 32 Michal Živný 1963 Stromovka M3 00:43:47
2 5 Jan Pavlíček 1966 "STS Chvojkovice-Brod""B""" M3 00:45:58
3 33 Radek Fencl 1965 Obořiště M3 00:46:14
4 20 Jaroslav Immer 1962 Hejvy intemmate team M3 00:46:43
5 26 Václav Hrubý 1966 Měchenice M3 01:02:07

 

Albertův extrémní běh - promo 2017

 

yes

Vltava Run 2017.  360 KM DLOUHÝ ŠTAFETOVÝ BĚH
PODÉL VLTAVY ZE ŠUMAVY
AŽ DO PRAHY.

Ještěd - sjezd

 
Kopaná SK Střešovice - přebor 
ttps://www.youtube.com/watch?v=8RM5K4AEAOI
 
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=q0G8hrms9rw

https://www.youtube.com/watch?v=W0GIgz1ZbI8

Ach ten sport

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář